Spread the love

 

Kadejakých „katolíckych proroctiev“ sa za posledné 2-3 roky vyrojilo (najmä na Glórii) toľko, že je to už na smiech a väčšine z nich ani neverím. Najmä tým nie, ktoré glorifikujú Rusko ako dákeho „záchrancu“ – ktorým nie je. To sú falošné proroctvá. Rovnako tak falošné proroctvá sú tie, ktoré hovoria, že už žijeme v dobe Antikrista. Ako som napísal v článku Katolícke proroctvá o biblickom Antikristovi doba Antikrista nastane v budúcnosti, keď tento syn hriechu príde zničiť katolícke impérium, ktoré bude v tom čase existovať.

A naša doba je práve doba zániku bezbožných republík a zázračného povstania onoho „katolíckeho impéria“ pod zástavou „Veľkého katolíckeho kráľa“ z Francúzska. Proroctvá, na ktorých môže byť niečo pravdy, sú potom práve tie, ktoré hovoria o „Veľkom francúzskom kráľovi“, „občianskych vojnách v Európe“, „úteku pápeža z Ríma“, či „ruskej a islamskej invázii na západ“. A práve útek pápeža z Ríma a mnoho ďalšieho spomína aj katolícky kňaz otec Oliveira , ktorý hovorí, že ho videl vo svojej vízii.

„Obrazy“

Objavil som podľa mňa zaujímavé video, ktoré hovorí o katolíckom kňazovi, otcovi Oliveirovi z južnej Brazílie. Otec Oliveira podľa tamojších webov už roky dostáva mystické videnia a správy od Boha. To z 11. februára 2020 je vskutku zaujímavé

„Bolo 9. hodín a ja som chcel slúžiť svätú omšu v dome rodiny, ktorú veľmi milujem. Majú tam malú kaplnku. Počas premenenia, keď som si ucitieval Ježiša a Svätú Eucharistiu som mal víziu. Víziu bola ako obraz vychádzajúci zo samotnej Eucharistie. Boli tam 4 ostré obrazy. Najprv som videl pápeža Františka nastupovať do lietadla, zamávať davom a usmievať sa. Druhým obrazom bolo Červené námestie v Rusku. Videl som Chrám sv. Bazila a potom akoby dve hviezdy, ktoré do seba narazili – a veľkú explóziu na oblohe. Tretím obrazom bolo zobudenie sa emeritného pápeža. Bolo okolo neho len nemnoho ľudí a veľa smútku. Štvrtým obrazom bol pápež František sám kračajúci po uliciach Ríma. Ulice vypadali ako po vojne. Šiel smerom na námestie sv. Petra. Ale ako som sa prizrel bližšie, železné prekážky pred ním povstali… Snažil sa dostať na námestie, ale pre tie prekážky toho nebol schopný.

 

  1. marca 2020 videl otec Oliveira nasledujúce:

„V tomto prípade som sa zobudil uprostred noci a cítil som hlbokú túžbu ísť do kaplnky. Pozrel som sa smerom na oltár, keď som začal mať víziu – otáčajúcu sa Zem a množstvo rokov cez ňu nabehujúcich a nižšie som videl rôzne druhy obrazov…

Uvidel som pápeža pozerajúc na ruskú vlajku. Podľa môjho názoru to znamená, že pápež sa priblíži k Rusku. Neviem, či pôjde do Ruska, ale pozeral sa na ruskú vlajku s nádejou (pápež pôjde pred vojnami do Ruska – proroctvo z Garabandalu – M.G.). Potom som uvidel otvorené okno … ľudia uskladňovali potraviny. Podľa mňa znamená otvorené okno periódu pokoja v rokoch 2021 a 2022. Ako sa ale Zem otáčala, ten mier akoby bol falošným mierom na krátky čas. Myslím si, že je to čas na prípravu.

Videl som roky 2021 a 2022 a dole nižšie zhromažďovať sa vojenský personál. Ale bolo to, akoby sa schovávali na tajnom stretnutí. Podľa môjho názoru v tomto období započnú prvé konflikty, ale svet o tom vedieť nebude. Potom som uvidel veľký požiar na hornej pologuli Zeme.Sám seba som sa spýtal: „budú na severnej pologuli nejaké katastrofy?“ Potom som uvidel prezidenta Ruska ukázať na glóbus a zachichotať sa. Interpretujem to tak, že Ruska ukáže svoju zlobu. Niečo sa udeje, čo potvrdí pozíciu ruského prezidenta. Jeho výraz bol ako ten, keď hovoríte: „Vravel som ti…“

Videl som pápeža Benedikta XVI., ako bol pripravovaný na pochovanie. Sám seba som sa spýtal: „pôjde emeritný pápeža v roku 2022 do Božieho domu“? (tzn. či „zomrie“)  Potom som uvidel pápeža Františka veľmi váhajúceho podpísať akýkoľvek dokument. Pozrel sa na mapu, na ktorej bol len západ – Európa, Amerika, Afrika – a váhal ten dokument podpísať. Vysvetľujem si to tak, že svätý otec bude musieť urobiť nejaké veľmi dôležité rozhodnutie, ktoré môže zmeniť kurz západu.

Potom som uvidel brazilskú vlajku pofŕkanú krvou, alebo červenou farbou. Zjavila sa Panna Mária, vzala brazilskú vlajku a zatriasla ňou, čím sa vlajky odpadla všetka nečistota. Podľa mňa to znamená, že v Brazílii nastane obdobie násilia, alebo veľké krviprelievanie spôsobené komunizmom, ale Panna príde, aby krajinu zachránila.  

Zem sa naďalej otáčala a ja som uvidel čísla 2022 a 2023. Potom som uvidel pochodovať veľké armády, ale divné bolo, že všade bolo veľké ticho. Zdalo sa mi, že niečo nebolo úplne také, ako som to videl. Sám seba som sa spýtal: „bude to začiatkom vojny? Bude Ona (Panna Mária) ticho?“ Opäť som mal pocit konfliktu, ktorý nebude videní, či pociťovaný. Tomuto bolo veľmi ťažké porozumieť.

Potom som uvidel pápeža ponáhľať sa do lietadla. Spolu s ním bola jeho bezpečnostná služba a on takmer utekal. Nevidel som pápežovu tvár. Cítil som, že pápež bude musieť opustiť Rím z nejakého naliehavého dôvodu.

V tej chvíli sa Zem pootočila a ja som uvidel čísla 2023 a 2024. Potom som už videl len vojnu. Videl som ľudí sledovať vojnové scény v televízii. Sám seba som sa spýtal: „uvidí svet hrôzy vojny v roku 2024? Budeme sa na ten konflikt len pozerať v Tv – nebude fyzický?“ Istota konfliktu sa mi zdala byť jasnou, ale jeho príčina nie.

Potom nasledovali chronologický skok: na Zemi som videl roky od 2024 do 2029 a veľké svetlo zjavilo sa na oblohe. Podľa mňa to znamená, že až do roku 2029 budú vo svete konflikty a problémy. V tom roku bude na oblohe nejaké znamenie. V roku 2029 sa ľudia pozrú na oblohu a konflikty a vojny sa budú musieť skončiť. Po tom som už nevidel nič iného.

Prišlo mi to tak, že rok 2029 bol koncom, či uzavretím niečoho (nejakej periódy – M.).“   


Spread the love