Spread the love

 

V mailovej schránke mi pristála správa od internetového kníhkupectva zachej.sk, v ktorej mi napísali, že práve vydávajú novú knihu posolstiev Luisy Piccarrety pod názvom  Hodiny utrpenia Nášho Pána Ježiša vo videniach Luisy Piccarrety. Kniha je pokračovaním predošlej publikácie Život Panny Márie vo videniach Luisy Piccarrety.

Kniha môže byť skvelým doplnkom k blížiacim sa najväčším sviatkom kresťanstva – Veľkej noci.

Hodiny utrpenia Pána Ježiša vo videniach Luisy Piccarrety si teda môžete zakúpiť na tejto adrese – https://www.zachej.sk/produkt/37276/hodiny-utrpenia-nasho-pana-jezisa-krista-vo-videniach-luisy-piccarrety/  –  a jej kúpou tak podporiť nielen samotné vydavateľstvo, ale možno aj ďalšie preklady podobných kníh do našej nádhernej slovenčiny.

Cena publikácie je v súčasnosti 8,71 eur, bežná cena je potom 9,90 eur.

 

Luisa je jedna z najdôležitejších vizionárok 20. storočia, ktorú si napríklad sv. Padre Pio zvlášť ctil, a rozhodne stojí po boku ľudí ako sú Marie-Julie Jahenny, Pedro Régis (ktorým správam sa na tomto webe najčastejšie  venujem), či sv. Katarína Emmerichová.

Luisine videnia boli uznané samotným Vatikánom za pravoverné. V roku 1994 otvoril arcibiskup oblasti, kde žila, proces jej beatifikácie a v roku 2007 jej Vatikánska Kongregácia pre kauzy svätých (ktorá má na starosti proces vedúci k svätorečeniu) udelila titul „Služobníčka Božia.“

Z tohto pohľadu si vydavateľstvo Zachej zasluhuje pochvalu a uznanie za to, že rozširuje správy aj tejto svätej ženy skrze ktorú k nám prehovárajú, ako veríme, sám Pán Ježiš, aj Panna Mária.

Luisine videnia a správy sú veľmi rozsiahle a táto konkrétna kniha sa zameriava na Luisine rozjímania a zjavenia spojené s Ježišovou bolestivou cestou na kalváriu, a vyzýva nás k tomu, aby sme trpiaceho Krista na tejto jeho sprevádzali.

Ja sám som na Hodiny utrpenia Pána Ježiša vo videniach Luisy Piccarrety rozhodne zvedavý, veď my sami prežívame vo svojom živote a zvlášť v tejto dobe svoju vlastnú kalváriu. Príklad Pána Ježiša nás môže posilňovať, aby sme sa pri každom páde dokázali znova postaviť a nezostali ležať na prašnej ceste.Tak ako Šimon pomáhal niesť kríž Kristovi, tak môže aj Pán Ježiš – aj vďaka Luisiným modlitbám – pomôcť nám s našimi krížmi.

Myslím, že takéto a podobné publikácie môžu dnešnému človeku pomôcť zorientovať sa v čím ďalej tým chaotickejšom svete a dopomôcť mu k tomu, aby nebodaj neupadol do smrteľného hriechu, či do nejakého falošného učenia.

M.

 


Spread the love