Spread the love

 

Myslím, že skutočne existuje skupina ľudí, ktorá do istej miery ovplyvňuje chod udalostí už najskôr od vzniku USA (1776), alebo možno ešte skôr – od Lutherovej reformácie (1517). Sú to okultisti/satanisti, ktorí sa pre moc, či slávu upísali diablovi a je to práve táto nadprirodzená bytosť, ktorá ich vedie svojimi stovky rokov trvajúcimi plánmi.

Konečným cieľom je teda zničenie katolíckej Cirkvi (ľudia) a večné zatratenie VŠETKÝCH ľudí (satan).

Čierna šelma (slobodomurárstvo)

Príde mi, že sa tento temný plán deje v dvoch rovinách. Tou prvou rovinou je infiltrácia a hlavným zdrojom tejto infiltrácie je takzvaná „mäkká sila“ Spojených štátov amerických. Mám rád Američanov. Keď sa povie slovo „Amerika“ hneď si spomeniem na ľudí – dobrých úprimných katolíkov – ako sú Taylor Marshall, biskup Sheen, kardinál Burke, Michael Matt, Eric Sammons, Steve Skojec, Peter Kwasniewski, otec Ripperger, ale aj herci ako Martin Sheen, Jim Caviezel a mnohí, mnohí ďalší na ktorých si v rýchlosti nespomeniem; potom tiež webové portály ako 1Peter 5, crisismagazine.org, churchmilitant.com, lifesitenews.com, roratecaeali.com, ncregister.com

Amerika ako mocný národ tiež umožňuje katolíckej Cirkvi pracovať kdekoľvek vo svete úplne slobodne; negatívum je ale to, že rovnako tak slobodne môžu vykonávať svoju činnosť aj iné – falošné – náboženstvá a sekty. Demokracia tiež zjavne vedie ľudí k odchádzaniu z Cirkvi, keďže tí sú úplne pohltený bohom konzumu. To je však skôr vedľajší efekt kapitalizmu na ktorí už Amerika nemá dosah. Pozitívum je tiež to, že USA zabraňujú genocídam a hnedému/červenému teroru vo svete. Veľké množstvo predstaviteľov americkej armády sú úprimní a zbožní ľudia, ktorí urobili veľa dobrého.

Ale Amerika, zdá sa, bola ako štát založená na slobodomurárskych princípoch. Tie podrývali nielen monarchie, ale – a to predovšetkým – katolicizmus. Tým, že sa po 2. svetovej vojne stali USA hlavným bezpečnostným garantom pre Vatikán proti ZSSR, katolícka Cirkev sa tichému – navonok priateľskému, no v konečnom zmysle slobodomurárskemu – vplyvu USA, ale už aj Francúzskej, Nemeckej, či Talianskej republiky pomaly ale iste začala podvoľovať. V praxi sa to prejavuje tak, že katolícka Cirkev sa pomaly ale isto zbavuje všetkého, čo ju robí katolíckou. Začalo to omšami, ktoré prestali byť latinské a stali sa tak trochu „sprotestantizovanými“. A zdá sa, že to končí pápežom Františkom a jeho „reformami“ + covid-šialenstvom.

Cirkev je teda ničená a doslova rozoberaná zvnútra infiltráciou slobodomurárov, ale aj komunistov do kňazských seminárov, ktorá sa deje už najmenej od roku 1880 (T. Marshall). Z novicov sa neskôr stali kňazi, biskupi, kardináli a, samozrejme, pápeži. Zdá sa, že takto to funguje. Preto dnes sme, kde sme. Zdá sa ale, že toto umelé „rozleptávanie“ dnes nepostihuje len Cirkev, ale aj národné štáty.

A to je zvláštne.

Prečo by chceli slobodomurári ničiť slobodomurársku Ameriku? Slobodomurársku Britániu? Slobodomurárske Francúzsko? A vlastne všetky štáty, ktoré už sú slobodomurárske ? (posledným skutočne nezávislým štátom bolo Rakúsko-Uhorsko)… Z ľudského hľadiska ťažko povedať, no z dejín vieme, že diabol miluje vojny, revolúcie, nepokoje, anarchiu, nesúlad, vraždy. A – ako nás varuje aj Panna Mária – presne k tomuto smerujeme.

Cirkev, ale aj aký-taký poriadok v štátoch sú teda zrejme podrývané zvnútra. Nepokoje, nezhody, covid – ktorý všetko ešte urýchľuje – nič z toho nie je náhoda. Inými slovami: smerujeme ku riadenému kolapsu národných štátov a rímskokatolíckej Cirkvi.

Lenže tento „riadený kolaps zvnútra“ je len jednou rovinou celého „masterplánu“.

Červená a zelená šelma (komunizmus a islam)

Na opačnom konci plánu na úplné zničenie katolicizmu a katolíckej Cirkvi na tejto planéte stoja Rusko, Čína a moslimovia. Kým úlohou demokracií je Cirkev podrývať a veriacich mrzačiť duchovne, úlohou totalít bude zaútočiť na „kresťanské“ štáty a na Cirkev vojensky a definitívne ich doraziť – ich prostriedkami deštrukcie už nebudú tichá infiltrácia a riedenie tisícročných doktrín, ale bomby, tanky a veľké celoplanetárne zabíjanie.

Katolícka Cirkev 21. storočia je ako zhnité polorozpadnuté jablko nad ktorým sa už pomaly ale isto dvíha ťažké železné kladivo. Z Kristovej Viery a organizácie, ktorú založil, nemá prežiť nikto a nič. To je ten Luciferov masterplán naškrabaný priamo v najhlbších zákutiach pekla, priamo na spodu onej „bezodnej jamy“ z ktorej sa už žiaden zatratenec, ktorý tam raz spadol, nedostane. Toto je ich plán a oni sa ho budú snažiť dotiahnuť až do konca.

Triumf Nepoškvrneného Srdca

Keby bola Cirkev len ľudskou organizáciou, toto by neprežila. Ale rovnako tak by neprežila ani pád Rímskej ríše, či trojpápežstvo v 10. storočí. Panna Mária vo Fatime sľúbila, že napokon zvíťazí je Nepoškvrnené Srdce a všetko bude obnovené ďaleko dokonalejšie, ako kedykoľvek predtým.

Stojíme na prahu udalostí a zázrakov tak veľkých, že sa s nimi môže rovnať azda len židovský prechod cez Červené more. Pretože mnohé proroctvá nám hovoria, že Panna Mária s Pánom Ježišom vzbudia novú svätú križiacku armádu pod vedením potomka francúzskych kráľov a tá s Božou pomocou – podobnou ako bolo roztvorenie Červeného mora – porazí všetky zúrivé armády z Východu, dosadí nového svätého pápeža a na niekoľko desiatok rokov nastolí nové sväté impérium.

Budúcnosť bude patriť svätým.

Ani tentokrát teda Cirkev nezanikne – bude však „znovuzrodená v krvi“ ako už neraz v minulosti. Bezbožní a nepriatelia Krista sa majú čoho báť – toto všetko je v prvom rade trest na nich („zlý pápež pre skazenú generáciu“, niekde som čítal). My veriaci však máme mať nádej; hoci prehrávame finálový súboj 0:2 a možno ho budeme prehrávať 0:3, či dokonca 0:4, nakoniec zvíťazíme – hoc aj na penalty – a z našej potupnej finálovej noci sa stane jasný žiarivý deň s trofejou víťazstva v našich rukách.

Finálová noc bude patriť Kristovi a Jeho Svätej Matke. Ja o tom nemám ani najmenšej pochybnosti. Ani najmenšej.


Spread the love