Spread the love

 

Panna Mária Gisele Cardii , 9. februára 2021

Drahé deti, ďakujem vám, že ste tu v modlitbe. Moje deti; vám, ktorí Ma vítate vo svojich srdciach, hovorím: Ježiš je bližšie než si predstavujete; Moji malí, všetko je pre vás pripravené a nikdy sa nebojte, keď ste v Kristovi. Deti, modlite sa za časy, ktoré prichádzajú, pretože nastane sled dramatických udalostí a grandióznych znamení, a bude ťažké pochybovať nad ich pôvodom. (Pochybovať budú) len tí, ktorí už patria Satanovi a tí, ktorých srdcia sú uzatvorené.

Moje deti, nariekam nad Rímom, ktorý sa odvrátil od Boha, mysliac len na viac moci. Oh! Čoskoro bude Rím jesť prach svojich ruín. Moje deti, modlite sa za južné Taliansko. Deti, modlite sa za Ameriku, pretože tá poslúcha diablove plány. Deti, pripomínam vám, že modlitby už zmiernili mnoho udalostí; prosím, modlievajte sa. Ste na ceste na Golgotu a nesiete (svoje) kríže; postite sa a robte obety. Teraz vás opúšťam so svojím materinským požehnaním v mene Otca, i Syna, i Ducha Svätého.

Amen!

+ + +

Gisela Cardia: po jej návšteve Medžugoria začala jej socha Panny Márie vzlykať krvavé slzy. Následne sa jej Panna Mária mala začať zjavovať a podávať jej rôzne správy. Pravidelne raz za mesiac sa neďaleko Ríma stretáva spolu s ňou skupina veriacich aby sa modlili a pri týchto príležitostiach má Panna Mária predávať Gisele ďalšie správy.

Momentálne prebieha vyšetrovanie týchto prípadov Vatikánom. Biskup jej oblasti sa nevyjadril ani za ani proti týmto zjaveniam. Veriacim však účasť na modlitbách, kedy má dochádzať aj k oným zjaveniam Panny Márie, nezakázal. Pri týchto zjaveniach (v oblasti zvanej Trevignano) má tiež dochádzať aj k akýmsi úkazom spojeným so Slnkom.

Krátka reportáž o pani Gisele Cardii zo stanice Catholic News Service:

https://www.youtube.com/watch?v=Cr-kiG01O5c


Spread the love