Spread the love

 

Z denníčka Marie-Julie, 18. február 1876

Boh príde na pomoc Kráľovi (Henrimu)… ľudia nebudú môcť pochopiť rýchlosť s akou sa dovalí vojna a (po nej) mier. Ten nastane až potom, čo bude Kráľ do Francúzska privedený svojimi nasledovníkmi (z exilu – asi Španielska). Od Svätého otca sa mu dostane vyrozumenia, že je povolaný Bohom a že Svätá Cirkev potrebuje jeho pomoc.

Aj biskupi ho vyzvú, takže, nimi pozvaný, bude povolaný Najsvätejším Srdcom Ježišovým. Bude ich (biskupov?) však len malé množstvo.

Francúzi zvyknú hovoriť, že tento svätý kráľ budúcnosti bude väčšinou biskupov odmietnutý. Francúzski biskupi tiež nedávno vydali správu, kde odcudzujú tradicionalistov, pretože majú „rojalistické tendencie“ – čiže sú podľa nich málo demokratickými. Kráľ Henri, samozrejme, bude úhlavným nepriateľom slobodomurárskej demokracie. M.

+++

Marie-Julie Jahenny (1850-1941) bola katolícka mystička a stigmatička, ktorá síce nie je u nás veľmi známa, no v zahraničí a zvlášť v rodnom Francúzsku sú jej proroctvá pomerne známe. Zjavovala sa jej Panna Márie a bolo jej tiež povedané, že pre spásu duší bude musieť veľmi trpieť. Jedným z jej najhorších utrpení boli práve stigmata.

 Autor E. A. Bucchanieri, z ktorého knihy je aj nasledovný odstavec, dodáva: „biskup Nantés, monsignor Fournier, prehlásil, že všetko, čo sa Marie-Julie stalo, je nadprirodzeného a božského pôvodu.“ (We Are Warned: The Prophecies of Marie-Julie Jahenny, str. 10)


Spread the love