Spread the love

Za dva dni bude Bratislava oslavovať… dobytie Bastily. Obr.: facebook Francúzskeho inštitútu

 

Z denníčka Marie-Julie, 9. mája 1882

Veľká celosvetová revolúcia – jej počiatok príde najprv z Francúzska: bude to ono, kto bude ako prvý kráčať najprv do priepasti a potom k zmŕtvychvstaniu.

Prvá kríza vo Francúzsku. Pred nejakým časom Pán ustanovil tri mesiace fatálneho a strašného trestu. Veľa z neho ukrojil. Začiatok ďalšej smrteľnej revolučnej krízy bude trvať štyri týždne, ale jej rozsah bude enormný. Počet tých nazvaných „vrahmi ľudí“ bude nespočítateľnej veľkosti.

V túto strašnú hodinu sa cudzinci, ktorých túžby sú naplnené násilím, ktoré je nekontrolovateľné, budú pánmi vo Francúzsku. K správam o fatálnych udalostiach (vo Francúzsku), ich uši nebudú hluché!

Počas prvého boja v celej šírke Francúzska, slobody bude pre všetkých (úplná anarchia?). Nebude väzňov zadržaných pre ich zločiny.

+++

Marie-Julie Jahenny (1850-1941) bola katolícka mystička a stigmatička, ktorá síce nie je u nás veľmi známa, no v zahraničí a zvlášť v rodnom Francúzsku sú jej proroctvá pomerne známe. Zjavovala sa jej Panna Márie a bolo jej tiež povedané, že pre spásu duší bude musieť veľmi trpieť. Jedným z jej najhorších utrpení boli práve stigmata.

 Autorka E. A. Bucchanieriová, z ktorého knihy je aj nasledovný odstavec, dodáva: „biskup Nantés, monsignor Fournier, prehlásil, že všetko, čo sa Marie-Julie stalo, je nadprirodzeného a božského pôvodu.“ (We Are Warned: The Prophecies of Marie-Julie Jahenny, str. 10)


Spread the love