Spread the love

 

Ťažký deň, dnes. Mysleli sme si, že to bude jednoduchý prípad ľahkého démonického útlaku. Ako sme sa začali modliť modlitbu oslobodenia, démoni na mňa zaútočili. V žalúdku som neustále cítil nevoľnosť, rozšírilo sa to do mojej hlavy a do zvyšku môjho tela. Moja celá bytosť počas exorcizmu cítila duchovné údery. Bola ťažké zostávať v miestnosti a pokračovať v exorcizme. Uff!

Po tom, čo sa exorcizmus skončil, mi osoba s darom (citlivá na duchovno) povedala, že videla, ako na mňa démoni útočia na začiatku exorcizmu a tiež opísala rovnakú vec – začalo to v mojom žalúdku a šlo to do hlavy. Tak to mám potvrdené. Nie som blázon! Byť démonmi udieraný je skúsenosť, ktorú je ťažké si zmýliť.

Ale bola to tiež milosť. Teraz aspoň vieme, že táto osoba má vážne démonické problémy. Takže budeme musieť pripraviť viac exorcizmov. Dúfam a modlím sa, že keď démoni na nás takto útočia, je to milosť pre neho a rýchlo dosiahneme jeho oslobodenie. Pochválený buď Pán!

+++

Otec Stephen J. Rossetti je exorcista z Washingtonskej arcidiecézy, prednášajúceho na Catholic University of America, ktorý píše krátke zápisky o svojich osobných skúsenostiach s exorcizmom, démonmi, čarodejnicami a posadnutými . Nedávno mu vyšla aj kniha, kde mnohé tieto svedectvá taktiež popisuje.


Spread the love