Spread the love

 

Tento týždeň som dával exorcistom prednášku a neformálne som zmienil, že naša exorcitická skupina je skutočne dielom anjelov. Máme šťastie, že medzi sebou môžeme zdieľať naše skúsenosti. Takže by sme mali „dýchať vzduch“ anjelov. Bol som prekvapený, nakoľko bolo niekoľko z exorcistov zasiahnutých touto myšlienkou.

Je to tak. Archanjel Michael a légie anjelov vyhnali Lucifera a jeho súkmeňovských anjelov z Neba. My pokračujeme v ich práci tu na Zemi. My, exorcisti, pracujeme popri anjeloch a vlastne sme nimi obklopení. Mystička mi povedala, že pri každom exorcizme je prítomný minimálne jeden vysokopostavený anjel, aby pomohol – je to anjel z radov „Mocných“. Pri skutočne ťažkých exorcizmov môžeme mať takýchto anjelov až osem. Ja jej verím.

Na „dýchanie vzduchu“ anjelov sa potrebujeme od svetských hodnôt oddeliť o trochu viac a žiť viac zameraní na duchovnú ríšu anjelov. Pravdou je, že čím viac je náš život vedome prežívaný v prítomnosti anjelov, tým viac sa nám stávajú priateľmi a spoločníkmi. Žijeme v skutočne dobrej spoločnosti a to je radosť!

+++

Otec Stephen J. Rossetti je exorcista z Washingtonskej arcidiecézy, prednášajúceho na Catholic University of America, ktorý píše krátke zápisky o svojich osobných skúsenostiach s exorcizmom, démonmi, čarodejnicami a posadnutými . Nedávno mu vyšla aj kniha, kde mnohé tieto svedectvá taktiež popisuje.


Spread the love