Spread the love

 

Panna Mária Gisele Cardii , 4. augusta 2020

Drahé deti, ďakujem vám, že ste tu v modlitbe. Moje deti, všade je rozdelenie, všade je odpadlíctvo a vy ste tiež jeden proti druhému; vždy majte vieru – je to len skrze vieru, že všetko (toto) môže byť prekonané. Moje deti, kvôli svojim vládcom, Amerika bude trpieť veľké straty. Modlite sa, modlite sa za Cirkev, pretože bubny vydávajú tóny smrti. Vojna je veľmi blízko. Ale nebojte sa, deti, pretože som tu Ja, aby som vás ochránila. Teraz vás opúšťam so svojím Požehnaním v mene Otca, Syna i Ducha Svätého. Amen

+ + +

Gisela Cardia: po jej návšteve Medžugoria začala jej socha Panny Márie vzlykať krvavé slzy. Následne sa jej Panna Mária mala začať zjavovať a podávať jej rôzne správy. Pravidelne raz za mesiac sa neďaleko Ríma stretáva spolu s ňou skupina veriacich aby sa modlili a pri týchto príležitostiach má Panna Mária predávať Gisele ďalšie správy.

Momentálne prebieha vyšetrovanie týchto prípadov Vatikánom. Biskup jej oblasti sa nevyjadril ani za ani proti týmto zjaveniam. Veriacim však účasť na modlitbách, kedy má dochádzať aj k oným zjaveniam Panny Márie, nezakázal. Pri týchto zjaveniach (v oblasti zvanej Trevignano) má tiež dochádzať aj k akýmsi úkazom spojeným so Slnkom.


Spread the love