Spread the love

Kráľ Juraj V. modliaci sa pred bitkou u Agincourtu. „The King“

 

Panna Mária Gisele Cardii , 29. novembra 2020

Drahé deti, ďakujem vám, že ste tu a že ste tak vo svojich srdciach odpovedali na Moje Volania. Deti, pozrite sa na svet: dosiahol (bod) zničenia. (Neustále) vás žiadam a budem vás žiadať, aby ste sa modlili svätý ruženec a odovzdali sa Bohu, vašej jedinej spáse. Idete po ceste plnej nebezpečenstiev a napriek tomu (stále) neveríte; otvorte svoje srdcia, buďte spojení a buďte jednou pevnou rodinou, aby ste si tak mohli pomáhať navzájom.

Čoskoro uvidíte mnoho vecí: budete (ale) tiež svedkami konca tohto boja a spoločného víťazstva s Ježišom. Nebojte sa. Koľkí veria, že všetko prejde rýchlo; nechali ste sa ovplyvňovať tým, čo vám hovoria mocní bez toho, že by ste pochopili, čo sa deje. Buďte opatrní: čo vám hovoria, nie je vždy pre vaše dobro. Modlite sa za Taliansko a za svet, ktorý je vo veľkom nebezpečenstve. Vatikánom bude silno zatrasené; mnohí preláti pocítia vo svojich srdciach temnotu. Spolieham sa na vaše modlitby, Moji drahí synovia, aby to, čo príde, bolo miernejšie. Teraz vás opúšťam so svojím požehnaním v mene Otca, i Syna, i Ducha Svätého.

Amen!

+ + +

Gisela Cardia: po jej návšteve Medžugoria začala jej socha Panny Márie vzlykať krvavé slzy. Následne sa jej Panna Mária mala začať zjavovať a podávať jej rôzne správy. Pravidelne raz za mesiac sa neďaleko Ríma stretáva spolu s ňou skupina veriacich aby sa modlili a pri týchto príležitostiach má Panna Mária predávať Gisele ďalšie správy.

Momentálne prebieha vyšetrovanie týchto prípadov Vatikánom. Biskup jej oblasti sa nevyjadril ani za ani proti týmto zjaveniam. Veriacim však účasť na modlitbách, kedy má dochádzať aj k oným zjaveniam Panny Márie, nezakázal. Pri týchto zjaveniach (v oblasti zvanej Trevignano) má tiež dochádzať aj k akýmsi úkazom spojeným so Slnkom.

Krátka reportáž o pani Gisele Cardii zo stanice Catholic News Service:

https://www.youtube.com/watch?v=Cr-kiG01O5c

 


Spread the love