Spread the love

 

Panna Mária Gisele Cardii , 19. januára 2021

Drahé deti, ďakujem vám, že ste tu a že ste tak vo svojich srdciach odpovedali na Moje Volania. Som potešená (takto) vás vidieť kľačať v modlitbe. Moje deti, Boh mi dovolil prísť ku vám a vziať vás za ruku a pritiahnuť vás bližšie k modlitbe. Oh! Moje túlajúce sa deti, ktoré nevidia svetlo – veľa z nich stále nepočúva na Moje slovo, nevážia si Moju pomoc, idúc až tak ďaleko, že zosmiešňujú tieto správy na spásu ľudstva! Deti, mali ste čas na svoje rozhodnutie a keď sa pozriem na srdcia mnohých Mojich detí, v bolesti nariekam a Srdce Môjho Syna krváca.

Deti, teraz uvidíte, čo som nikdy nechcela, aby vaše oči vzhliadli: veľmi silné zemetrasenia a všetky druhy kalamít, ako búrky, prílivové vlny a vojny,  pretože ste nepočúvali Mojich slov! Umenšovaní ste sa až na otrokov, pre svoju vieru ste prenasledovaní, napriek tomu (u vás) všetko pokračuje, akoby to bolo normálne. Moje deti, vojna, ktorej ste svedkami, sa nevedia bombami, ale je to skôr neľútostná vnútorná vojna. Modlite sa za Cirkev, ktorá bude trpieť vlastné zničenie pred svojim vzkriesením. Moje deti, oddajte sa Ježišovi a My vždy budeme blízko pri vás. Teraz vás opúšťam so svojím materinským požehnaním v mene Otca, i Syna, i Ducha Svätého.

Amen!

Súvisaice?:

Predpovedala nám práve krv sv. Januária nejakú nedobrú udalosť?

+ + +

Gisela Cardia: po jej návšteve Medžugoria začala jej socha Panny Márie vzlykať krvavé slzy. Následne sa jej Panna Mária mala začať zjavovať a podávať jej rôzne správy. Pravidelne raz za mesiac sa neďaleko Ríma stretáva spolu s ňou skupina veriacich aby sa modlili a pri týchto príležitostiach má Panna Mária predávať Gisele ďalšie správy.

Momentálne prebieha vyšetrovanie týchto prípadov Vatikánom. Biskup jej oblasti sa nevyjadril ani za ani proti týmto zjaveniam. Veriacim však účasť na modlitbách, kedy má dochádzať aj k oným zjaveniam Panny Márie, nezakázal. Pri týchto zjaveniach (v oblasti zvanej Trevignano) má tiež dochádzať aj k akýmsi úkazom spojeným so Slnkom.

Krátka reportáž o pani Gisele Cardii zo stanice Catholic News Service:

https://www.youtube.com/watch?v=Cr-kiG01O5c


Spread the love