Spread the love

 

Panna Mária Gisele Cardii , 3. novembra 2020

Drahé deti, ďakujem vám, že ste tu v modlitbe a (že ste tak) odpovedali na Moje volania. Deti, pamätajte, že Boh je spravodlivý a milosrdný a napriek tomu, že bol pribitý tak barbarsky, stále je s vami každý deň udeľujúc milosti každému, kto Ho vzýva. Dúfam, že sa vaše svedomie otvorí, aby ste si konečne uvedomili nespočetné množstvo chýb, ktorých ste sa dopustili, aj keby to malo byť na (len) chvíľu.

Obráťte sa, deti, pretože času už niet. Modlite sa ruženec, (čo je) unikátna zbraň vašej obrany pred krutosťami sveta, ktoré vám spôsobujú utrpenie. Dnes na vás zostúpi veľa milostí. Deti, pamätáte sa ako Ježiš uzdravil desať ľudí a len jeden sa mu prišiel poďakovať? Neopakujte túto chybu, ale svedčte. Milujem vás, deti a žehnám vás v mene Otca, i Syna, i Ducha Svätého.

Amen!

Súvisiace: https://matejgavlak.eu/ako-som-sa-dostal-k-modlitbe-ruzenca/

 

PS: PÁPEŽ MUSÍ ZASVÄTIŤ RUSKO, KÝM NIE JE NESKORO!!!

 

+ + +

Gisela Cardia: po jej návšteve Medžugoria začala jej socha Panny Márie vzlykať krvavé slzy. Následne sa jej Panna Mária mala začať zjavovať a podávať jej rôzne správy. Pravidelne raz za mesiac sa neďaleko Ríma stretáva spolu s ňou skupina veriacich aby sa modlili a pri týchto príležitostiach má Panna Mária predávať Gisele ďalšie správy.

Momentálne prebieha vyšetrovanie týchto prípadov Vatikánom. Biskup jej oblasti sa nevyjadril ani za ani proti týmto zjaveniam. Veriacim však účasť na modlitbách, kedy má dochádzať aj k oným zjaveniam Panny Márie, nezakázal. Pri týchto zjaveniach (v oblasti zvanej Trevignano) má tiež dochádzať aj k akýmsi úkazom spojeným so Slnkom.


Spread the love