Spread the love

 

Panna Mária Gisele Cardii , 24. októbra 2020

Drahé deti, ďakujem vám, že ste tu v modlitbe a že ste (tak) odpovedali vo svojich srdciach na Moje volania. Moje deti, rozprávajte o Božích slovách a staňte sa svetlami horiacimi v tomto svete. Deti, hľa, zlo sa šíri rýchlo: všetko, čo som predpovedala, sa zanedlho stane – vojny, (či) prírodné katastrofy, ktoré ani veda nebude schopná objasniť; a ak nie ste pevní vo viere, neprežijete prudký útok Zlého.

Moje deti, vždy som s vami a pamätajte, že všetko dobré vo vašich životoch sa nikdy nedeje z vašich zásluh, ale skrze Božiu milosť. Ku svojim bratom a sestrám buďte láskaví a nesúďte (ich), pretože táto úloha je len pre Boha Samého a nie pre človeka. Modlite sa, modlite sa, veľmi sa modlite, pretože nová nákaza čoskoro dorazí. Modlite sa za Taliansko. Milujem vás a žehnám vás v mene Otca, Syna i Ducha Svätého.

Amen.

 

PS: PÁPEŽ MUSÍ ZASVÄTIŤ RUSKO, KÝM NIE JE NESKORO!!!

 

+ + +

Gisela Cardia: po jej návšteve Medžugoria začala jej socha Panny Márie vzlykať krvavé slzy. Následne sa jej Panna Mária mala začať zjavovať a podávať jej rôzne správy. Pravidelne raz za mesiac sa neďaleko Ríma stretáva spolu s ňou skupina veriacich aby sa modlili a pri týchto príležitostiach má Panna Mária predávať Gisele ďalšie správy.

Momentálne prebieha vyšetrovanie týchto prípadov Vatikánom. Biskup jej oblasti sa nevyjadril ani za ani proti týmto zjaveniam. Veriacim však účasť na modlitbách, kedy má dochádzať aj k oným zjaveniam Panny Márie, nezakázal. Pri týchto zjaveniach (v oblasti zvanej Trevignano) má tiež dochádzať aj k akýmsi úkazom spojeným so Slnkom.


Spread the love