Spread the love

 

Zdá sa, akoby sa slová Panny Márie Pedrovi Régisovi stávali skutočnosťou. Po oslabení latinských omší začína už na jeseň hrozivá synoda, ktorá má zrejme definitívne a neodvratne zmeniť tvár katolíckej Cirkvi (na nemecký spôsob). Znie to ako to slobodomurárske heslo: „budete kráčať pod katolíckou zástavou, no nezbadáte, že vaša viera už nie je vôbec katolíckou“.

Mnohé katolícke proroctvá nám však jasne hovoria: „bude im toho dovolené mnoho, ale nie všetko, čo si zaumienili, stihnú.“ Presne tak; nie všetko stihnú, pretože Rím bude ešte za našich životov a zrejme už v priebehu niekoľkých pár rokov postihnutý krvavou revolúciou a tiež zúrivou nepriateľskou inváziou. Bude to forma Božej očisty Cirkvi.

Treba sa preto veľmi modliť zvlášť ruženec, prijímať Eucharistiu (aspoň duchovne, ak sa inak nedá) a nežiť v smrteľnom hriechu (!!!). Pretože diabol vie, že už má len veľmi málo času, preto tak súri.

Skvelý článok o chystanej synode tu: https://www.christianitas.sk/synoda-2021-2023-velke-ocakavania-trochu-skepsy-a-trochu-nadeje/ 

 


Spread the love