Spread the love

 

Pamätám sa na škótske referendum o nezávislosti v roku 2014. Bol som presvedčený o tom, že sa Škóti osamostatnia napriek tomu, že všetky ukazovatele hovorili, že tomu tak nebude. Ale ja som bol presvedčený, že odídu – niektoré katolícke proroctvá, ktoré som v tom čase prekladal, totiž explicitne hovorili, že „keď Anglicko začne strácať svoju moc, bude to znamenie.“ Znamenie toho, že vo Francúzsku vypukne občianska vojna, čo je jedna z najčastejšie predpovedaných udalostí v katolíckych proroctvách zozbieraných pánom Yvesom Dupontom a otcom Geraldom Culletonom.

Ale Škóti v referende odhlasovali, že zostávajú v únii s Anglickom, Walesom a Severným Írskom. Mal to byť „once in generation vote“ – voľba, aká môže byť len raz za generáciu – a dodnes si pamätám, ako média vtedy písali, že najbližšie takéto referendum bude najskôr o 50 rokov.

Pamätám si, ako som si vtedy pomyslel, že sa škótske referendum zopakuje ďaleko, ďaleko skôr, už za pár rokov a že bude tento krát úspešné; rátal som tak s piatimi rokmi. Netušil som ako k tomu dôjde, ale bol som presvedčený, že sa to stane.

A stále som presvedčený, že sa to v blízkej budúcnosti stane a že to bude znamenie. Pritom dnes už prípadné 2. škótske referendum o samostatnosti vôbec nevyzerá tak nereálne.

 

Pauvre l’Église, pauvre France

Lenže tých znamení sa týchto časoch javí evidentne ďaleko viac. Začalo to onou pohanskou soškou Pachamamy vo vatikánskych záhradách v októbri 2019. V tej dobe som na svoj blog.pravda napísal, že sa mi to nepáči a že sa tým privoláva akurát tak nešťastie, lebo aj starí Izraeliti boli vždy najviac strestaní práve potom, čo sa klaňali cudzím, pohanským bohom. V komentároch sa mi dostalo oznámenia, že sa nemám obávať, „pretože my nie sme starí Izraeliti“ a „nás sa to netýka.“

Doslova o pár mesiacov tu bola korona.

Myslím si, že pokým nebude pápežom– či už Františkom, alebo nejakým jeho nasledovníkom – na tom istom mieste učinená nejaká riadna odprosujúca pobožnosť, s cirkvou a s celým svetom to už pôjde len a len dole.

V tom istom roku tiež horela v Paríži slávna katedrála Notre Dame a celý svet to pozeral doslova naživo. Bolo to vo Veľkom (veľkonočnom) týždni. Vediem si taký denníček a túto udalosť som si do neho zapísal. Mimo iného som napísal:

Je to znamenie pre Paríž? V poslednom čase tam neustále niečo horí, alebo vybuchuje. Je to znamenie pre Cirkev? Keď odstúpil pápež Benedikt, do Chrámu sv. Petra udrel blesk.  

O rok na to (2020) sme už Veľkú noc „slávili“ doma, keďže všetky kostoly boli pre koronu zatvorené. Zapísal som si:

Nebudem sa čudovať, ak o rok nebude (omše) vôbec, zvlášť po vlaňajšom požiari Notre Dame.

A vida! Korona nikam nezmizla ako nám sľubovali (v časopise Respekt doslova napísali: „zatvorme sa na dva týždne doma a korona sa sama stratí“) a ani v roku 2021 sa prakticky nikde nemohla Veľká noc sláviť slušne. Samotný Rím bol na najväčšie sviatky opäť v lockdowne.

Inými slovami: toto sa len tak neskončí.

Naopak, ono sa to prehlbuje.

Z Francúzska – áno, presne z tej krajiny, ktorá je absolútnym stredobodom všetkých katolíckych proroctiev (tie nekatolícke sa akosi netrafili, mimochodom) – prichádzajú neuveriteľné správy o tom, ako sa armáda vyhráža prezidentovi Macronovi, že ak nespraví poriadok s islamistami on, spravia ho vojaci defacto na vlastnú päsť. Občianska vojna sa vo Francúzsku opäť rozdúchava a vy to moc dobre viete, píše sa doslova v už druhom otvorenom liste!

To Škótske referendum sa udeje a bude úspešné – a bude to znamenie.

 

Ale ľud sa stále nechce obrátiť

Niektoré portály, ako napríklad Hlavné správy, prebrali články o otvorených listoch vojakov Macronovi. Zaujímavé boli komentáre pod týmito článkami.

Nejeden hovoril o tom, že sú akési proroctvá, ktoré hovoria, že keď vo Francúzsku vypukne občianska vojna, zanedlho vypukne občianska vojna aj v Taliansku a potom príde dokonca 3. svetová vojna. Je viac ako evidentné, že toto sú tie veci, ktoré som ja preložil do nášho jazyka a ide o katolícke proroctvá zozbierané Y. Dupontom a G. Culletonom. Žiadna baba Vanga.

To, čo však títo komentujúci úplne opomenuli, bolo, že tieto KATOLÍCKE proroctvá jasne hovoria, že sa musia ľudia obrátiť opäť k JEŽIŠOVI KRISTOVI, že sa musia začať modliť ruženec, činiť odprosujúce pokánia, ísť na sväté prijímanie, modliť sa k Panne Márii, aby si zachránili aspoň svoje duše, ak sa im už telá zachrániť nepodarí.

Nie, o tomto nikto nehovorí a pritom TO je to najdôležitejšie. Naopak, ešte sú toho názoru že to je „karma.“

Títo ľudia si kopú vlastné hroby.

 

Takže ešte raz

1)Občianske vojny vo Francúzsku a Taliansku, Veľká ruská invázia (3. svetová vojna) a tzv. „Tri dni temnoty“ sú predpovedanými trestami pre hriechy a odpadlíctvo „najbezbožnejšej generácie“ – žiadna náhoda, žiadna „karma.“

2)Týmto trestami by sa dalo zabrániť keby sa ľudia obrátili a keby bolo Rusko pápežom a biskupmi správne zasvätené.

3)To sa zjavne nestane.

4)Ale tresty môžu byť aspoň pre jednotlivcov zmiernené – a to modlitbou ruženca, odprosujúcim pokáním, zasväcovaním sa Nepoškvrnenému Srdcu Panny Márie, zasväcovaním sa sv. Jozefovi a ďalším svätým patrónom, prijímaním Eucharistie, zasväcovaním sa Najsvätejšiemu Srdcu Ježišovmu; postiť sa a obetovať to na nejaký úmysel.

5)Je dobré nosiť nejaké sväté a posvätené predmety – škapuliar, posvätený krížik, medailónik svätca, medailón Panny Márie, mať tiež posvätené sviečky (na Tri dni temnoty)

6)NEŽIŤ V STAVE SMRTEĽNÉHO HRIECHU!!! – Darmo budete nosiť posvätený krížik, keď bývate s frajerom/frajerkou na byte, či ste rozvedení a znovuzosobášení.

7)V takom prípade musíte svoj hriešny život okamžite zanechať – podľa hesla VŠETKO PRE NEBO – a činiť pokánie za hlboké urážky ktorých ste sa voči Bohu dopustili. Tieto hriechy doslova pribíjajú Krista na kríž.

8)Tieto tresty budú očistou ľudstva, ktoré si už nevie samo pomôcť – viaceré proroctvá hovoria, že keby veci zostali také ako sú, nikto by sa nezachránil, NIKTO BY NEBOL SPASENÝ, pretože by všetci upadli do smrteľného hriechu, alebo do bludu.

9)Tieto tresty budú tiež očistou Svätej katolíckej a apoštolskej cirkvi, ktorá už je natoľko nasiaknutá dymom satanovým, že si sama nevie pomôcť.

10)Dobrý Pán Boh napokon všetko tak zariadi, že to pre jeho verný ľud dopadne dobre – i bude mu daný svätý kráľ a svätý pápež a roky pokoja. Ale pre tých, čo žili v smrteľnom hriechu a nekajali sa, bude Večný súd nemilosrdný.

 

A keď sa to Škótsko osamostatní, vedzte, že tieto veci nebudú ďaleko.

Je nutné žiť bez hriechov ako nikdy predtým.

 

SANCTA MARIA ORA PRO NOBIS!

 


Spread the love