Spread the love

Do akej miery je jedno oko tajným symbolom Iluminátov, alebo nejakej inej supertajnej organizácie, to ja neviem a ani nad tým nemienim nejako špekulovať. Ale všimol som si jednu vec: prapodivné jednooké symboly sa skutočne vo svete showbiznisu vyskytujú až podozrivo často. A produkty s týmto symbolom – piesne, filmy, hry – vždy nesú nejaké posolstvo, ktoré je v priamom protiklade s Evanjeliom, učením Ježiša Krista.

Človek žijúci v smrteľnom hriechu si tieto posolstva nemôže všimnúť – pre neho sú mnohé z tých vecí normálne (aj keď zďaleka nie všetky). Ale kresťan žijúci podľa svojej viery by mal byť na tieto veci citlivý a… opatrný. Veľmi opatrný. Filmy a piesne s týmto symbolom sa totiž zdajú byť zvlášť dizajnované, aby aj jeho stiahli do špirály hriechu. A posmrtnej skazy.

Najlepším zdrojom článkov a štúdií ohľadne okultného pozadia showbiznisu symbolizovaného práve jedným okom je web vigilantcitizen.com.  Jeho autor – inak anonym – sa skutočne vyzná; myslím, že sám bol istú chvíľu súčasťou továrne na sny. Mnoho obrázkov z tohto zoznamu je práve z vigilantcitizen.

 

Americká detská hviezda s pseudonymom Jojo Sywa. Má podobné programy ako naša tanculienka s jedným rozdielom – svojim detským divákom prezentuje LGBT témy ako niečo úplne normálne a bežné. Zvlášť pre deti.

 

 

Vogue, Elle… všetky tieto módne časopisy plné supermodeliek majú na svojich obálkach takmer vždy obdobný symbol 1 oka. Čo všetko vlastne musí žena obetovať, aby sa z nej stala supermodelka?

 

„13 reasons why.“ Odporný seriál o sebevražde teenedžerky, ktorý zrejme prispel k tomu, že sa počas jeho vysielania zvýšila sebevražednosť stredoškolákov o 30 percent. Tvorcovia spojitosť, samozrejme, popreli. Jedno oko ale kričí…

 

Nie všetky okultné showbiz-symboly musia byť nutne jedno oko. Pomerne časté je vyobrazenie rohov. Či už ako na tomto obrázku, alebo potom tak-zvané parohy robené ukazovákom a malíčkom na ruke.

Toto je inak zaujímavé dielko: „Chilling adventures of Sabrina.“ Opäť seriál pre teenegerov – mladá čarodejnica – otvorená satanistka Sabrina… V seriály sa to hmýri démonmi, satanom a v poslednej časti predá Sabrina satanovi svoju dušu na liste podpísanom… vlastnou krvou.

Veľmi zvláštny pozdrav na politika… Aj ty si sa niekde podpisoval krvou, Barry?

 

Všetky plagáty StarTreku. Aj toto je „konšpiračná teória?“

 

 

Opäť symbol bez jedného oka, no slovko démoni je podivne zhrubené. Kedysi som pre istý blog písaval rôzne články. Ľudia tam boli silno protikresťanskí a tak som použil trik. Kresťanský článok bol len každý druhý. Každý druhý zas bol svetský. Chcel som nejako tajne vyznačiť tie skutočne dôležité články, kvôli ktorým som onen blog naozaj viedol od tých, ktoré… mali len jemne odpútať pozornosť.

A tak som na tie kresťanské proste použil v zozname článkov hrubšie písmo…

Kto by však mal predsa pochybnosť:

„Anjeli a démoni“: z „tajného rádu Iluminátov“ robí tento film vlastne skupinku osvieteneckých vedcov, ktorých „temná cirkev“ prenasledovala a tí sa jej teraz (spravodlivo) mstia. Dvaja kňazi sú v tomto filme upálení zaživa v dosť nepekných – až symbolicky silných – scénach.

 

„Last of Us II.“ Mimo to, že ide  totálny prepadák, je to jedna z najodpornejších hier na trhu. Odohráva sa v postapokalyptickej budúcnosti, kde hráč bojuje o prežitie. Hra je mimoriadne brutálna a krvavá. Drb z hry: hlavná hrdinka má milostný pomer so svojou kamarátkou. Kamarátkin bývalý frajer na ňu žiarli. Frajerka hlavnej hrdinky je s bývalým frajerom tehotná… Nehrávajú sa tieto hry prevažne deti? (osobne hry nehrávam)

2020 bol vskutku úžasný rok.

 

Grétka. Som jediný, komu je ju vlastne ľúto?

 

Speváčka Sia. Dokonalosť odpornosti.

 

Oh, nie, Willem Dafoe nie!

 

Fernanda Montenegro, „najslávnejšia brazilská herečka všetkých čias.“ Vypadá skôr ako Ježibaba. A zrejme ňou aj je.

 

Paul Pogba, hviezda francúzskej repre. Skoro som ťa nespoznal, chlapče!

 

 

Et tu, Patrik?

 

Poster filmu „Devil“ (diabol) a ďalší občas používaný symbol.

 

Toto je pani Melinda Gatesová, manželka toho pána, ktorý chce dať zaočkovať celú planétu. Jej krížik je trochu… zvláštny. Taký obrátený…

Mno, veď vravím.

 

Zdá sa že je niekoľko týchto tajných okultných symbolov: jedno oko (väčšina, asi 80 percent), rohy, písmeno V, šachovnica, číslovka 13, obrátený kríž, akýkoľvek symbol čerta/diabla (pazúr, kopyto, zašpicatený chvost), motýľ a zajac (symboly okultného programovania podvedomia obetí), číslovka 666, pentagram, horiaci kostol, čokoľvek dehonestujúce Ježiša Krista alebo kresťanov, nápis diabol, nápis démon(i)

 

Filmy a piesne s touto symbolikou najčastejšie skryte propagujú: homosexualitu, neviazaný sexuálny život, čarodejníctvo a satanizmus, tzv. „falošné duchovno,“ dehonestovanie kresťanstva a kresťanov, dehonestovanie Krista, feminizmus, vyvolávanie duchov, potraty, eutanáziu, glorifikujú zločincov niekedy aj vrahov, glorifikujú v podstate všetko čo je proti 10 Božím prikázaniam. Takéto filmy môžu byť plné brutálneho násilia, týrania, bizarností, halucinácií atp.

Hovoríme tu o väčšine hollywoodskych filmov. Toto je doba v ktorej žijeme.

 

„Falošné duchovno“ – falošné vyobrazenie posmrtného života odporujúce kresťanskému učeniu (nebo, očistec, peklo); tzn. reinkarnácia, navždy sa túlajúci duchovia, ale aj mimozemšťania atp., ale aj myšlienku že „všetci idú do neba“ bez ohľadu na ich skutky, prípadne to, že pravý boh je Odin a nie Kristus.

 

Pozrite tiež: symbolic pics of the month na Vigilant Citizen

 

Nechápem, ako niekto po tomto môže povedať, že neverí v Boha… a v Diabla.


Spread the love