Spread the love

 

Toto som našiel na stránkach kliniky, ktorá, mimo iného, „poskytuje“ aj vraždenie nenarodených detí

COVID-19 opatrenia

Vážení klienti,

Ďakujeme, že ste zodpovední a ohľaduplní a dovolíte nám bezpečne sa starať o vaše zdravie a krásu. Všetky lekárske oddelenia našej kliniky, vrátane operačnej sály, majú zabezpečenú prevádzku v štandardnom režime, za sprísnených hygienických opatrení. Náš personál je pravidelne testovaný, všetky ambulancie sú vybavené germicídnymi žiaričmi a vzuchotechnika Hepa filtrami.

Ďakujeme Vám za dôveru a tešíme sa na Vašu návštevu v INTERKLINIK.

 

Príbeh Zacharyho Kinga

Moje meno je Zachary King a bol som satanistom viac ako 26 rokov. Zachránený som bol Ježišom skrze Jeho Matku a skrze moc zázračného medailónu v januári 2008. Odvtedy bojujem proti zlu.

Z. King: „Abortion is Satanic Sacrifice“ s.9

Už roky poznám (nie osobne) istého pána menom Zachary King. U nás je absolútne neznámy, ale v amerických katolíckych kruhoch je, naopak, veľmi známy. Z dvoch dôvodov: jednak preto, že pán Zachary je veľkým bojovníkom proti potratom (má vlastnú webovú stránku a natočil aj dokument) a jednak preto, že pán Zachary King je bývalý satanista a okultný veľmajster.

Takže keď Zachary rozpráva o tom, že potraty – vraždenie ešte nenarodených detí – sú využívané počas satanistických rituálov, vie o čom rozpráva.

Zachary King sa k čarodejníctvu dostal už vo veľmi mladom veku a to tak, že sa začal zaujímať o kúzla a čarovanie. Takto zistil, že niektoré formulky skutočne fungujú – keď vyriekol jednu takú formulku, v zrkadle vždy nakrátko zahliadol démonickú tvár akejsi ženy. Túto tvár videli aj ostatní jeho spolužiaci – keď to skúšal na školských záchodoch – a všetci sa v strachu rozutekali. Len 14-ročný Zach si myslel, že je to „super.“

Vo svojom „koníčku“ sa rokmi stával lepším a lepším, a aktívne vyhľadával rôzne čarodejnícke a okultné skupiny. Ako hovorí, v USA sú ich desiatky, možno stovky tisíc. V malom meste, v ktorom v detstve žil, objavil, že do miestnej okultnej organizácie patrilo niekoľko sto miestnych ľudí – v podstate bežných obyvateľov. Na strednej škole sa už ani nijako zvlášť neskrývali.

Zach postupne pochopil, že satanistický obrad je tým účinnejší (napr. prekliatie, či kúzlo určené na úspech v podnikaní, v politike atp.), čím väčšia obeta je počas obradu predložená. Najväčšou obetou pritom bolo legálne zavraždenie nevinného človeka – potrat. Ako hovorí:

Satanizmus je predovšetkým o krvavých obetách.

s. 50

Potrat je satanistická obeta.

s.55

Potraty a satanizmus

Zach hovorí, že mnohí potratárski doktori sú v spojení s okultistami/čarodejníkmi a mnohí doktori sú dokonca priamo čarodejníkmi. King tiež spomína, že v podstate v každej potratárskej klinike v USA sa nachádza nejaký satanistický čarodejník, ktorý potratené deti obetúva. O jeho prítomnosti na klinike vie zväčša iba veľmi úzky okruh zamestnancov, niekedy iba samotný riaditeľ, či vykonávateľ potratu.

Mnohé potraty sa však v skutočnosti robia aj priamo v rôznych satanistických chrámoch a na odľahlých miestach, kde môžu byť čarodejníci „nerušení.“ Pri takýchto potratoch sú ženy priamo v spojení so satanistami a ich tehotenstvo má za cieľ jedine potrat – satanistickú obetu. Samozrejme, majú za to zaplatené.

Zach pokračuje:

Ako čarodejník som bol pri 146 potratoch… Väčšina potratov je robených v noci. Väčšina mojich potratov nebola robená priamo na potratárskych klinikách, ale asi 20 áno. (s. 66)

Jediné neúspešné potraty – kedy sa dieťa napokon narodilo – boli u Zacha len vtedy, keď sa pred potratárskou klinikou modlila nejaká skupinka ľudí najmä k Panne Márii. Zach hovorí, že jemu sa to stalo 3 krát.

 

Na Slovensku je každý rok 6-tisíc potratov už od 70. rokov…

 

Takže áno – sme krajina, kde je povoľovaná satanistická obeta a Božia obeta je potlačovaná.

Taká krajina, pokiaľ sa urýchlene nezmení – pokiaľ neotvorí kostoly a potratárske kliniky nevyhodí do vzduchu – nemôže dopadnúť dobre.

Proste nemôže.


Spread the love