Spread the love

 

Marie-Julie Jahenny (1850-1941) bola katolícka mystička a stigmatička, ktorá síce nie je u nás veľmi známa, no v zahraničí a zvlášť v rodnom Francúzsku sú jej proroctvá pomerne známe. Zjavovala sa jej Panna Márie a bolo jej tiež povedané, že pre spásu duší bude musieť veľmi trpieť. Jedným z jej najhorších utrpení boli práve stigmata. Autor E. A. Bucchanieri, z ktorého knihy bude aj nasledovný odstavec, dodáva: „biskup Nantés, monsignor Fournier, prehlásil, že všetko, čo sa Marie-Julie stalo, je nadprirodzeného a božského pôvodu.“ (We Are Warned: The Prophecies of Marie-Julie Jahenny, str. 10)

Toto je akési Bucchanieriho zhrnutie proroctiev M.-J. Jahenny. Postupne tu budem pridávať aj niektoré konkrétne jej proroctvá z knihy:

 

Jej vízie a proroctvá

Podľa (slov) Nášho Pána, ktoré povedal Marie-Julie, De Gaul bol pre svoju krajinu kriminálnik, ktorý podporoval republikánske slobodomurárske ideály a odmietol francúzsku absolutistickú monarchiu.  Skrze svoje proroctvá Marie-Julie neustále ohlasovala, že Pán Ježiš spolu s Pannou Máriou pripravujú príchod Veľkého kráľa a Anjelského pápeža, ktorých predpovedali už mnohí svätci storočia dozadu. Svätý Michal archanjel Marie-Julie prisľúbil, že (Veľký kráľ) raz príde, aby svojím ohnivým mečom vytrhol slobodomurárov z tváre Francúzska. Vo Francúzsku raz opäť bude zavedený spôsob vlády, ktorý bude Kristovi priaznivý, a opäť v ňom bude obnovený Katolicizmus, ktorý povstane do nových výšin a pozemskej slávy, akú ešte nikdy nezažil.

Avšak Nebo varovalo pred strašnými súženiami, ktoré na svet prídu ak sa neobráti. Toto sa dotýka hlavne Francúzska, ktoré bude tiež zasiahnuté ako prvé. Vražedné počasie, nákazy, občianske vojny, zničenie Paríža, Dva dni temnoty, ktoré prídu pred slávnymi a dlhodobo predpovedanými Troma dňami temnoty, krvavý dážď, ktorý bude padať celých sedem týždňov, choroby nikdy pred tým nevidené… Nebo však tiež prekvapivo podrobne popísalo prostriedky potrebné na vyrovnanie sa s trestami a na ochranu veriacich.

Ježiš Kristus Marie-Julie počas jednej jej extáze povedal: „Nechcem, aby boli Moji ľudia prekvapení; chcem Svojich ľudí varovať.“ Vieme, že tieto tresty, ako aj veľká Obnova sú už veľmi blízko. Určite sa to neudeje až za storočia a zrejme nie už ani za desaťročia.

Ak teda chcete pokračovať v čítaní proroctiev, pamätajte si:

Boli sme varovaní.

E.A. Bucchanieri, We Are Warned: The Prophecies of Marie-Julie Jahenny, str. 19

(Súvisiace: „Víťaz od Západu„)


Spread the love