Spread the love

 

Z denníčka Marie-Julie, 26. mája 1882

Nebude to pastier Centra (biskup Paríža), kto bude mať tú česť korunovať v sláve Kráľa (Henriho), dediča, ktorý si zaslúžil vládnuť svojej krajine. Tento pastor bude mladý; nebude mať ani 45 rokov. Príde z diecézy Aix… To slávne a (toho) hodné dieťa Božie, ktoré korunuje pravého Kráľa na ruinách Centra, keď Zem bude značne vyľudnená, príde z ďaleka.

Diecéza Aix je maličká diecéza na samom juhu Francúzska, pri prístavnom meste Marseille. Nie je vylúčené, že už tu sa s biskupom kráľ Henri stretne pri jeho bolestivom ťažení spoza španielskych hraníc až do zničeného Paríža. M.

+++

Marie-Julie Jahenny (1850-1941) bola katolícka mystička a stigmatička, ktorá síce nie je u nás veľmi známa, no v zahraničí a zvlášť v rodnom Francúzsku sú jej proroctvá pomerne známe. Zjavovala sa jej Panna Márie a bolo jej tiež povedané, že pre spásu duší bude musieť veľmi trpieť. Jedným z jej najhorších utrpení boli práve stigmata.

 Autor E. A. Bucchanieri, z ktorého knihy je aj nasledovný odstavec, dodáva: „biskup Nantés, monsignor Fournier, prehlásil, že všetko, čo sa Marie-Julie stalo, je nadprirodzeného a božského pôvodu.“ (We Are Warned: The Prophecies of Marie-Julie Jahenny, str. 10)


Spread the love