Spread the love

 

Z denníčka Marie-Julie Jahenny, 18. septembra 1877

Na úpätí kopca, v skaliskách, vidím osamotené väzenie v ktorom je zatvorený starec; ma biele vlasy, avšak jeho črty sú žiarivé.  Na hrudi má kríž. Ježiš ho prijíma a objíma. Utiera mu slzy a vraví mu: „už dlho nesieš kríž, ale zanedlho ti navrátim všetky tvoje práva , šťastie a slobodu!“

Anjelsky pápež je človek, ktorý bude do pápežského úradu dosadený  po vojnách a revolúciách Veľkým francúzskym kráľom, aby tak obnovil defacto zničenú Cirkev a katolícku vieru. Predchadzajúci pápež (František?) utečie z Ríma počas veľkej revolúcie a Cirkev bude najmenej rok bez svojho vodcu. M.

+++

Marie-Julie Jahenny (1850-1941) bola katolícka mystička a stigmatička, ktorá síce nie je u nás veľmi známa, no v zahraničí a zvlášť v rodnom Francúzsku sú jej proroctvá pomerne známe. Zjavovala sa jej Panna Márie a bolo jej tiež povedané, že pre spásu duší bude musieť veľmi trpieť. Jedným z jej najhorších utrpení boli práve stigmata.

 Autor E. A. Bucchanieri, z ktorého knihy je aj nasledovný odstavec, dodáva: „biskup Nantés, monsignor Fournier, prehlásil, že všetko, čo sa Marie-Julie stalo, je nadprirodzeného a božského pôvodu.“ (We Are Warned: The Prophecies of Marie-Julie Jahenny, str. 10)


Spread the love