Spread the love

Z dokumentu „Orson Wells: Nostradamus“

 

Z denníčka Marie-Julie

Vnútorná anarchia bude výsledkom vlád. Vonkajšie invázie, vedené silou, vynesú k moci na takmer tri roky protikresťanské mocnosti, ktoré spôsobia veľké škody Cirkvi a pápežovi, ktorý bude v tom čase umučený (nezabúdajme, že stále máme dvoch ľudí, ktorých možno technicky označiť za pápeža – M.). Tyrania „guvernéra“ Talianska bude nahradená despotizmom osoby nazvanej „Archel de la Torre“.

Tento nebude pochádzať z regiónu Talianska. Bude prechádzať Perziou (+/- dnešný Irán) a krajinou, ktorá je pod ňou (Saudská Arábia, či Spojené Arabské Emiráty). Vstúpi do Talianska krátko pred druhou polovicou toho strašného roka, avšak prinesie to mier (v Taliansku bude v tom čase občianska vojna). Bude vládnuť rok a pol uprostred najotrasnejšieho zo všetkých zvratov. Potom boj, bez kráľa, či vodcu započne s malým počtom, ktorí budú chcieť (bojovať) jeden proti druhému až na smrť. Nebude to skôr ako nasledujúci rok, kedy sa kresťanský kráľ (Veľký katolícky kráľ Henri V.) dostaví na pôdu Talianska.“

Podľa môjho názoru, je tu reč o tak-zvanom „treťom antikristovi“. Pred biblickým Antikristom mali byť traja jeho predchodcovia. Prvými dvoma boli Bonaparte a Hitler. Tretím má byť akýsi moslimský vojdvodca známy ako „Mahdí“. Dobyje veľkú časť Európy a bude požadovať, aby ho ľudia uctievali ako akéhosi poloboha – syna Alaha. Jeho typickým znakom bude modrý turban. Bude spojencom ruských a čínskych vojsk, ktoré zaútočia na západné krajiny súbežne s moslimskými – M.

Súvisiace

„Predchodca Antikrista,“ ako ho predpovedala Panna Mária v La Salette

 

+++

Tak ako Dobšinský zbieral rozprávky, tak istý pán menom Yves Dupont zbieral proroctvá spísané rôznymi katolíckymi svätcami. Tie potom vydal v knihe s jednoduchým názvom „Catholic Prophecy.“ Tieto rôzne proroctvá z rôznych dôb a od rôznych autorov sú mimoriadne zaujímavé v tom, že akoby hovorili jeden a ten istý príbeh, vždy len z trošku iného uhlu pohľadu.

Avšak podstata je VŽDY tá istá: pre hriechy ľudstva – laikov, ale aj kňazov – strestá Boh ľudí dvoma strašnými spôsobmi – nukleárnou vojnou a troma dňami temnoty.

 

A) Toto „Obdobie trestu“ má začať ničivou občianskou vojnou vo Francúzsku, kedy „bude horieť celý Paríž,“ ale aj ďalšie miesta po krajine.

O pár mesiacov na to vypuknú ešte väčšie nepokoje v Ríme, davy začnú prenasledovať a zabíjať kňazov, ako aj ďalších predstaviteľov cirkvi, a „pápež utečie z Ríma.“

Práve v období nepokojov v Ríme má Boh ukázať posledné veľké varovanie, aby sa ľudia obrátili, kým je čas – výnimočne jasnú kométu, ktorej úlomky dopadnú na zem a spôsobia masívne prílivové vlny.

 

B) Občianske vojny budú dlho pripravovanou podvratnou akciou ruských vojenských zložiek – keď bude situácia vo Francúzsku a Taliansku najhoršia, ruské vojská najprv zaútočia na Turecko. Táto udalosť bude v budúcnosti považovaná za začiatok 3. svetovej vojny.

Vrchol však nastane až o čosi neskôr, keď Rusi spolu s moslimskými národmi podniknú inváziu do Európy a ich spojenci Číňania sa vylodia na západnom pobreží USA.

 

C)Nukleárna vojna bude prvým Božím trestom, no príde ešte druhý – Tri dni temnoty. Tie definitívne pomôžu Božiemu ľudu poraziť tri tyranské mocnosti z Východu a zvyšky obyvateľov z Ruska, Číny, moslimských národov, ba aj Izraela sa dajú na katolícku vieru a uznajú nového pápeža za jediného zástupcu Boha na zemi. (O tzv. Troch dňoch temnoty viac  tu: https://mpgavlak.blog.pravda.sk/2019/08/29/tri-dni-temnoty-vymysel-alebo-skutocne-proroctvo/)

 

D) Podľa blahoslaveného Holzhausera má takto skončiť „naša doba“ – piate obdobie Cirkvi– a začať má nové, šieste obdobie. Bude to doba, kedy sa celý svet obráti ku Kristovi skrze jedinú pravú Rímskokatolícku cirkev a svetu budú vládnuť dvaja svätci z Francúzska – „Veľký katolícky kráľ“ a „Anjelsky pápež.“

Toto obdobie však bude trvať len do sto rokov, potom nadíde siedma doba – obdobie totálneho úpadku viery, horšieho ako je dnes. V siedmej dobe sa vlády nad svetom zmocní biblický Antikrist a po 3 a pol roku nevídanej tyranie bude porazený Druhým príchodom Pána Ježiša Krista.

Amen!

Obr.: Súčasnosť – Nepokoje a vojna – Pápež uteká z Ríma – Zjavenie nového pápeža a Veľkého kráľa – 3 dni temnoty– Doba mieru –  Zjavenie Antikrista

 

P.S.: Najúčinnejšou duchovnou zbraňou je modlitba sv. ruženca. Panna Mária sľúbila špeciálnu ochranu a starostlivosť o tých, ktorí sa jej ruženec modlia.


Spread the love