Spread the love

Nadácia Slovakia Christiana pripravila slovenské vydanie knihy uznávaného poľského profesora Dariusza Oka s názvom „Levanduľová mafia: s pápežmi a biskupmi proti homo-klikám v Cirkvi

Knihu, v ktorej je aj malá zmienka o Slovensku a ku ktorej zaujímavý príhovor napísala aj jeho excelencia, trnavský arcibiskup mons. Ján Orosh , si môžete objednať z portálu Nadácie Slovakia Christiana za 14, 99 eur na tejto adrese:

https://www.christianashop.sk/levandulova-mafia-s-papezmi-a-biskupmi-proti-homo-klikam-v-cirkvi/

 

Dariusz Oko je kňaz, profesor na Pápežskej univerzite sv. Jána Pavla II., má doktoráty z filozofie a teológie. Prednášal v 70 krajinách sveta (vrátane Slovenska) a mal svoje príhovory v parlamentoch Poľska a Ukrajiny.

Jeho prednáška o homosexuálnej mafii odznela na vlnách Vatikánskeho rozhlasu  a pred pár dňami aj u nás na Slovensku pri prezentácii svojej knihy. Osobne aj listami ho ocenili pápeži Benedikt XVI., aj sv. Ján Pavol II.

Ako vatikánsky úradník osobne posudzoval mnohé prípady skrytých homosexuálov v radoch Cirkvi.

Okrem boja proti homo-loby v Cirkvi sa profesor Oko tiež venuje problematike Islamského náboženstva.

Poľský kňaz verí,  že vrcholnou fázou skrytej činnosti homo-klík je to škandalózne nemecké takzvané „požehnávanie homosexuálov“ a svojou publikáciou chce zabrániť tomu, aby sa tento „trend“ prelial aj do iných krajín.

„Levanduľovej mafie“ sa v Poľsku predalo 32-tisíc kusov, pričom za „bestseller“ sa v krajine považuje kniha, ktorej sa predá 5000 výtlačkov.

 

Profesor Dariusz Oko

 


Spread the love