Spread the love

 

Panna Mária Kráľovná pokoja Pedrovi Régisovi , 31. augusta 2021

Drahé deti, Ja som vaša Sedembolestná Matka a trpím pre to, čo na vás prichádza. Na kolenách sa modlite! Smerujete v ústrety krvavej budúcnosti. Prišla som z Neba, aby som vás povolala k obráteniu. Počúvajte ma! Obráťte sa k Tomu, ktorý je vašou Cestou, Pravdou a Životom. Keď ste vzdialení stávate sa terčom démona. Ľudstvo kráča po ceste sebazničenia, ktoré si pripravili ľudia svojimi vlastnými rukami.

Nedostatok lásky k Pravde bude viesť mnoho Mojich úbohých detí do veľkej duchovnej slepoty. Odvahu! Beda, (prichádza) čas bolestí. (Avšak) Neustupujte! Môj Ježiš je s vami. Nech sa stane čokoľvek, nevybočujte z cesty, ktorú vám ukazujem. Toto je správa, ktorú vám Ja dnes dávam v mene Najsvätejšej Trojice.  Ďakujem vám, že ste mi umožnili si vás znovu pozbierať. Žehnám vás v mene Otca, i Syna, i Ducha Svätého.

Amen.

Buďte v pokoji.

 

V Škótsku sa tamojšia Škótska národná strana  a Zelení dohodli na spoločnom programe, ktorí má viesť k vyhláseniu nezávislosti krajiny od Londýna. Referendum by sa malo konať „ešte pred rokom 2023“.

Niektoré proroctvá nás pritom varujú veľmi jasne: „Keď začne Anglicko strácať svoju moc, zničenie Paríža bude na dohľad“.

„Na kolenách sa modlite.“ Inak sa na budúcnosť – ktorá nech bude akákoľvek, stále bude iba dočasná – nedá pripraviť. Na konci zvíťazí Máriino Nepoškvrnené Srdce, ako nám bolo sľúbené vo Fatime.

Tento svet si svoju cestu vybral. My si musíme vybrať tú svoju.

M.

+ + +

 

Pedro Régis je muž z Brazílie, ktorému sa Panna Mária zjavuje už od roku 1987.

Arcibiskup jeho oblasti Zanoni Demettino Castro potvrdil zjavenia za hodnoverné.

Pedrove zjavenia neboli cirkevnými predstaviteľmi nikdy spochybnené.


Spread the love