Spread the love

 

Nový koronavírus (stojaci) za pandémiou COVID -19 mohol preskočiť zo svojho zvieracieho hostiteľa na ľudí už v októbri (2019), podľa najnovšej analýzy meniaceho sa vírusového genómu.

Cornell Aliance for Science

(https://allianceforscience.cornell.edu/blog/2020/05/covid-pandemic-might-have-begun-as-early-as-october-experts-say/)

 

Keď sa 4. októbra 2019 udiala ona „udalosť“ vo Vatikáne, kedy sa v tamojších záhradách klaňali akýsi ľudia (medzi nimi aj nejaký mních) pod vedením akejsi  kňažky skutočnej pohanskej bohyni Pachamame – a sám František sa na to prizeral – na svoj blog PRAVDA som mimo iného napísal:

Myslím, že sme svedkami niečoho historického… temného a historického, aby som bol presný. Rímsky pápež sa zúčastnil pohanského rituálu pri ktorom sa skupina ľudí pod vedením akejsi kňažky klaňala pohanskému božstvu Pachamame. Pachamama – „Matka Zem“ – pritom nepredstavuje len našu planétu (čo je už samo o sebe divné), ale taktiež akúsi nadprirodzenú bytosť, či energiu. Sv. Pavol hovorí jasne: „Ale to, čo (pohania) obetujú, obetujú zlým duchom, a nie Bohu.“ (1Kor, 10:20)

Boh o sebe hovorí, že je „žiarlivým Bohom,“ a dejiny Izraelitov sú toho dôkazom. Vždy, keď sa klaňali pohanským bohom, boli strašne strestaní – vojnou, hladomorom, zajatím. Toto na nás privoláva pápež František? On sa Božieho hnevu nebojí? Ale veď práve o ňom je predpovedné, že „(počas vlády Petra Rímskeho) mesto siedmych pahorkov bude úplne zničené a strašný Sudca bude súdiť ľud!“(sv. Malachiáš)

 (https://mpgavlak.blog.pravda.sk/2019/10/29/otec-d-longenecker-pachamama-je-pohanska-modla/)

 

V jednom z (tradične posmievačných) komentárov pod článkom užívateľ „deltoid“ napísal:

co sa strachujes

my nie sme israeliti, ns sa to netyka

Vatikan je u konca a snazi sa ritualmi ziskat milost a zachranit sa.

Ludstvo sa vsak neda oklamat

 

A prešlo pár mesiacov a prišiel… koronavírus. Čo je však skutočne zaujímavé, podľa niektorých výskumov sa prvé známky tohto vírusu objavili práve v čase onoho Pachamama rituálu, teda v októbri 2019. A, ako je presvedčený aj chlapík z youtube kanálu Restore the Faith Media, “bola to Pachamama, kto stvoril koronavírus.“ (https://www.youtube.com/watch?v=qb4mmaThbCM – okolo 10. min.)

 

 

Jubileum Novus Ordo

Michael z RtS však spomenul ešte jednu zaujímavosť, ktorá mi unikla. V marci tohto roku to bolo presne 50 rokov od zavedenia novej nelatinskej omše, „Novus Ordo.“ NO bola zavedená v marci 1970.

A čo čert nechcel (alebo možno chcel), práve v marci 2020 – na ono 50. výročie – boli po celom svete kvôli koronavírusu všetky kostoly zavreté a omše boli vôbec po prvý krát v dejinách neprístupné!

Bŕŕ.

Nelatinská omša je dieťaťom kardinála Bugniniho o ktorom sú pochybnosti, či náhodou nebol členom miestnej talianskej slobodomurárskej lóže.

Keď je v Cirkvi výročie polstoročia nejakej udalosti, zväčša sa konajú veľké oslavy. Čo môže byť väčšou udalosťou ako globálna zmena liturgie? Namiesto veľkolepých osláv sme však mali march twenty twenty.  

Hmm. M.


Spread the love