Spread the love

 

Ako som uviedol v predchádzajúcom článku, Alžbeta II. umrela presne 70 rokov po tom, čo sa stala kráľovnou. Tieto pekne zaokrúhlené výročia sú pre okultno-ezoterické kruhy typickým znakom.

A teraz: Alžbeta sa stala kráľovnou ihneď po smrti svojho otca, kráľa Juraja VI. vo februári 1952 – inými slovami, umrela presne 70 rokov po jeho smrti.

Kráľovná tiež mala mladšiu sestru, Margarétu. Margaréta, grófka zo Snowdonu, zomrela taktiež vo februári ako jej otec (!) v roku 2002 – umrela teda takmer na deň presne 50 rokov po smrti Juraja VI. (Margaréta umrela 9. februára, kým Juraj 6. februára).

Len o necelé dva mesiace po Margaretinej smrti umiera 30.marca 2002 i matka oboch sestier a manželka Juraja VI., ktorá sa taktiež volala Alžbeta.

Alžbeta II. teda umrela 20 rokov po smrti svojej mladšej sestry a matky (2002-2022) a 70 rokov po smrti svojho otca (1952-2002-2022).

Môže tu byť aj isté prepojenie s princeznou Dianou. Diana zomrela 31. augusta 1997. Alžbeta zomrela 8. septembra 2022 – Alžbeta teda zomrela takmer presne 25 rokov po Diane.

Nedávno som na portály New Statesman čítal zaujímavý článok podľa ktorého „nebola náhoda“, že kráľovná umrela v Škótsku, ale že šlo o jej „posledný politický akt“ (čím sa myslelo snaha presvedčiť Škótov, aby neopúšťali Britániu).

Vedela kráľovná Alžbeta II., že v septembri 2022 zomrie? (Len pár týždňov pred tým som niekdy čítal taký názor, že by pri svojom zdraví mohla pokojne žiť ešte ďalších 10 rokov…)

 

Upísala Alžbeta svoj rod „temným silám“?

Je zaujímavé, že keď sa pozrieme na začiatok 20. storočia, podobné „náhody“ nenachádzame. Tak napríklad kráľovná Viktória umrela v roku 1901, jej syn kráľ Eduard VII. umiera v roku 1910, jeho syn Juraj V. umiera v roku 1936 a jeho syn Juraj VI. – otec Alžbety II. – zas odišiel do večnosti už v spomínanom roku 1952.

Rovnako do tohto vzorca akoby nezapadal Alžbetin manžel, princ Filip, ktorý zomrel vlani 9. apríla.

Ale predsa som našiel ešte jedno podivné úmrtie vo Windsorovic rodine s dvojkou na konci. Alžbetin strýko, starší brat kráľa Juraja VI., ktorý sa trápne vzdal trónu pre rozvedenú americkú herečku: Eduard VIII.

Eduard VIII. umrel 28. mája 1972 – 20 rokov po svojom bratovi; 30 rokov pred princeznou Margarétou a kráľovnou-matkou, a 50 rokov pred kráľovnou Alžbetou II.

Podľa tohto „dvojkového prekliatia“ možno usudzovať, že ďalší člen britskej kráľovskej rodiny môže zomrieť niekedy v rokoch 2032, či 2042.

Jedno z proroctiev Marie-Julie hovorí:

V tom čase Anglicko zradí svoj ľud pod vládou istej kráľovnej; po jej odchode z trónu nepôjdu veci tak, ako požaduje Pán.

(https://matejgavlak.eu/marie-julie-jahenny-anglicka-kralovna/)

Upísala „anglická kráľovná“ svoj rod nejakým „temným silám“? Vieme, že i náš posledný kráľ a cisár Habsburskej ríše, blahoslavený Karol I., dostal ponuku od slobodomurárskych zoskupení – ak sa im v niektorých oblastiach podvolí, môže aj naďalej panovať nad svojimi národmi. Karol ale odmietol so slovami: „Nebudem si od stana brať to, čo mi právom patrí od Boha“.

Zaujímavosťou tiež je, že ešte princ Charles je zobrazený na neslávnej kartovej hre Ilumináti:

Podľa popisku na karte má kráľ Karol III. ľudí, ktorí ho ovládajú, ale tiež ľudí, ktorých ovláda on. 

 

A je tu ešte jedna mimoriadna zaujímavosť…

Planéta Jupiter je v okultizme a ezoterike pre svoju veľkosť považovaná za „kráľa“ Slnečnej sústavy.

Planéta Jupiter bude 26. septembra 2022 najbližšie k Zemi za posledných … 70 rokov!

(https://www.business-standard.com/article/current-affairs/don-t-miss-jupiter-s-closest-date-with-earth-in-70-years-on-september-26-122091700215_1.html

Takto blízo bol Jupiter pri nás naposledy v roku, kedy zomrel Juraj VI. a kráľovnou sa stala Alžbeta.

Pre okultno-ezoterické kruhy je dráha „kráľa planét“ podobne dôležitá ako napríklad spln Mesiaca.


Spread the love