Spread the love

 

Z denníčka Marie-Julie, 29. septembra 1879

Pán Ježiš

Ten veľký pápež bude musieť trpieť všetky druhy mučení. Vaše hlasy nebudú prosiť za toho, ktorý bude v železách (/putách) obkľúčený nepriateľmi? Jeho železá budú ťažšie, ako toho vladára, ktorý bol obeťou žatvy (Pia IX. – ktorý utiekol z Ríma počas revolúcie v r. 1848). (Nepriatelia) si budú želať jeho smrť, pretože budú chcieť zničiť katolícku Cirkev.“

Anjelsky pápež je človek, ktorý bude do pápežského úradu dosadený  po vojnách a revolúciách Veľkým francúzskym kráľom, aby tak obnovil defacto zničenú Cirkev a katolícku vieru. Predchadzajúci pápež (František?) utečie z Ríma počas veľkej revolúcie a “zahynie v exile.” Cirkev bude najmenej rok bez svojho vodcu. M.

Súvisiace:

O utrpení anjelského pápeža #1

O utrpení anjelského pápeža #2

+++

Marie-Julie Jahenny (1850-1941) bola katolícka mystička a stigmatička, ktorá síce nie je u nás veľmi známa, no v zahraničí a zvlášť v rodnom Francúzsku sú jej proroctvá pomerne známe. Zjavovala sa jej Panna Márie a bolo jej tiež povedané, že pre spásu duší bude musieť veľmi trpieť. Jedným z jej najhorších utrpení boli práve stigmata.

 Autor E. A. Bucchanieri, z ktorého knihy je aj nasledovný odstavec, dodáva: „biskup Nantés, monsignor Fournier, prehlásil, že všetko, čo sa Marie-Julie stalo, je nadprirodzeného a božského pôvodu.“ (We Are Warned: The Prophecies of Marie-Julie Jahenny, str. 10)


Spread the love